Restaurace

OD PONDĚLÍ DO PÁTKU PRO VÁS VAŘÍME POLEDNÍ MENU

                         Vaříme poctivou domácí kuchyni vycházející ze základních surovin bez umělých přísad.                                         OTEVÍRACÍ DOBA: PO - PÁ 11:00 - 13:30. Aktuální jídelní lístek najdete na naší fb stránce: zde

USPOŘÁDEJTE U NÁS SVOU AKCI

Plánujete menší společenskou událost do 30 osob, ale nemáte vhodný prostor nebo ji nechcete pořádat doma? Pak jste tu správně. Ať už chystáte rodinnou oslavu, svatbu, seminář nebo firemní večírek, můžete si naši restauraci pronajmout, a to buď samostatně  nebo spolu s ubytováním. Díky poloze mimo město, jsme skvělým místem pro pořádání akcí různého typu. Catering vám rádi připravíme dle domluvy.

                                   CATERINGOVÉ SLUŽBY

Dle vašeho přání vám připravíme pohoštění pro jakoukoliv příležitost (oslavu, svatbu nebo firemní setkání). Pro hladký průběh vaší akce vám můžeme zapůjčit i potřebné gastro vybavení. Dodáme  studenou i teplou kuchyni. Standardně zajišťujeme catering pro 10 - 50 osob. 

VY SE VĚNUJTE HOSTŮM A STAROSTI S JÍDLEM NECHTE NA NÁS

Plánujete oslavu v menším rodinném kruhu nebo s přáteli? Problémem není ani malé občerstvení pro pár kolegů. Vždy uděláme maximum pro vaší spokojenost. My vám připravíme dobroty a vy si je vyzvednete u nás v restauraci. 

 

PLÁNUJETE SVATBU NEBO OSLAVU NAROZENIN?

VÍCE INFORMACÍ SE DOZVÍTE ZDE

Datum příjezdu:

Datum odjezdu: