Restaurace

USPOŘÁDEJTE U NÁS SVOU AKCI

Naše malá restaurace ve stylu Provence, spolu s vybavenou profi kuchyní, je Vám nyní k dispozici pouze pro skupinové akce.

Náš penzion je díky poloze mimo rušná města, skvělým místem pro pořádání akcí různého typu. Pokud chystáte svatbu, rodinnou oslavu, workshop, firemní akci, prezentaci produktů, konferenci, seminář, zážitkový event nebo vlastní kurz vaření, můžete si naši restauraci i s kuchyní pronajmout, a to buď samostatně, nebo spolu s ubytováním.

Na jakoukoliv vaši akci je možné zajistit kuchaře nebo catering od našich dodavatelů. Záleží jen na Vás.

PROSTOR PRO VAŠE SNY A VIZE

PROFI KUCHYNĚ

Pokud byste chtěli podnikat v gastronomii, a nechcete investovat do drahého vybavení, obraťte se na nás. Naše kuchyně splňuje veškeré hygienické standardy. Poskytneme zázemí pro kuchaře a týmy specializující se pouze na přípravu jídel pro rozvoz, začínající cateringové služby, cukráře nebo regionální výrobce zdravých potravin. Podporujeme CloudKitchen- sdílení kuchyně.

RESTAURACE

Spolu s kuchyní můžete mít k dispozici i krásný, nový, světlý prostor restaurace s mimořádnou atmosférou, o kapacitě 30 míst k sezení, jehož součástí je bar a sociální zařízení.

Kuchyň i resturaci nabízíme k jednorázovému, krátkodobému i dlouhodobému pronájmu.

LETNÍ TERASA 

V letních měsících můžete pro vaše akce využít i letní terasu pro 20 osob, s výhledem do zahrady a lesa. Terasa je vybavena zahradním nábytkem, deštníky a plynovým grilem.

 

PRONÁJEM RESTAURACE A KUCHYNĚ

Základní informace a vybavení:

  • Kapacita restaurace: 30 osob k sezení
  • Délka jednorázového pronájmu: 10:00 - 20:00 hod. nebo dohodou
  • Prostor lze pronajmout na celý den/10 hodin, nebo na půl dne/5 hodin
  • Vybavení kuchyně: plynový sporák s el. troubou (6 hořáků), 2x fritéza, salamander, mikrovlnná trouba, režon (ohřívač talířů), infraohřev, 2x vodní lázeň, 1x velká lednice, 3x malá lednice, 1x chladící šuplíky, 2x šuplíkový mrazák, myčka, mixér, nádobí, příbory, porcelán 
  • Vybavení baru: vysoká prosklená lednice, malá lednice na dezerty, malá lednice na víno, profi kávovar + mlýnek, výčepní zařízení, výrobník ledu, soda stream, sklo, porcelán
  • Wifi

Prostory, které budete mít k dispozici:

  • Prostor o velikosti 80 m2: restaurace 66 m2 + soc. zařízení 14 m2
  • Vybavená profi kuchyně: 40 m2
  • Letní terasa pro min. 20 osob: 50 m2

Cena za pronájem:

  • Každý pronájem řešíme individuálně, dle pořádané akce, rozsahu využití a počtu osob. Kalkulaci Vám připravíme na míru. Pro bližší informace nás kontaktujte.

 

SVATEBNÍ HOSTINY A OSLAVY

Plánujete svatbu, oslavu narozenin, firemní akci nebo jinou společenskou událost?

VÍCE INFORMACÍ SE DOZVÍTE ZDE

Datum příjezdu:

Datum odjezdu: