Svatby

Netradiční a klidné místo pro Vaši svatbu ve vlastní režii 

Nabízíme Vám příležitost, uspořádat si u nás svatbu vašich snů. Pro váš velký den si můžete pronajmout romantické místo, kde budete mít k dispozici jeden vnitřní prostor, venkovní terasu, zahradu, ubytování pro svatebčany i vlastní parkoviště.                                                                                                      Svatba u nás je ideální pro 15 - 25 hostů.

OBŘAD, HOSTINA I UBYTOVÁNÍ NA JEDNOM MÍSTĚ!

Svatba je jedním z nejvýznamnějších dnů v životě, a proto si zaslouží maximální péči a přípravu. Abyste měli na vše dostatek času, připravili jsme pro vás balíček na tři dny. Páteční odpoledne je určeno pro přípravu prostor, obřadního místa a svatební tabule. V neděli Vám pak chceme dopřát dostatek času na pohodový odjezd, proto je pronájem prodloužený do 12 hodin. Abychom Vám mohli zaručit maximální soukromí, je možné si pro pořádání svatby pronajmout pouze celý areál.

USPOŘÁDEJTE SI SVATBU TAKOVOU, JAKOU SI PŘEJETE

Veškeré jídlo, nápoje i výzdobu si můžete zajistit své, podle vlastních představ. Pokud si budete přát, můžeme vám doporučit cateringové firmy a zapůjčit doplňkový inventář. K dispozici máme také 3 zahradní stany, slavobránu, trojnožky na uvítací cedule, fotorámečky, chafingy, ubrusy, závěsy atd. (nadstandardní inventář není v ceně balíčku).

 

SVATEBNÍ BALÍČEK NA 3 DNY (pro 15 - 25 svatebčanů)

  • Výhradní pronájem celého penzionu od pátku 14 hodin do neděle 11 hodin
  • Restaurace s barem, kapacita 25 max. 30 osob (včetně dětí)
  • Letní terasa s kapacitou 20 osob k sezení (při doplnění vlastních stolů a židlí pojme terasa až 40 osob)
  • Zahrada s dvěma altány, grilem a otevřeným ohništěm, bývá oblíbeným obřadním a foto místem
  • Ubytování pro 22 osob (sedm pokojů pro 16 osob + velký apartmán pro 6 osob)
  • Technickou spolupráci při přípravě svatby    
  • 2 hodiny konzultace

 

Základní cena balíčku říjen 2023 - duben 2024:  38000 Kč, obřad: +3000 Kč.
Základní cena balíčku květen 2024 -  září 2024:   46000 Kč, obřad: +3000 Kč.

OSLAVY, ŠKOLENÍ, WORKSHOPY

Prostory penzionu a restaurace je možné ve spojení s ubytováním využít také pro pořádání oslav, školení nebo workshopů. Přesná cena je vždy závislá na vašich požadavcích na prostor a zařízení, které potřebujete mít k dispozici (projektor, plátno, výčep, sklo, terasa, úprava stolů a židlí, úklid apod.) 

Zaujala vás naše nabídka?

Máte-li zájem o nezávaznou kalkulaci či o rezervaci termínu vaší akce, sdělte nám prosím vaši představu emailem nebo nám zavolejte.

+420 777 618 202

 

Datum příjezdu:

Datum odjezdu: